Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » A do të ketë vazhdim të filmave të “Avatar”? Vetë regjisori James Cameron zbulon të vërtetën!

A do të ketë vazhdim të filmave të “Avatar”? Vetë regjisori James Cameron zbulon të vërtetën!

Filmi i njohur dhe mjaft i suksesshëm “Avatar: The Way of Water” u prit mjaft mirë nga të gjithë. Vazhdimi i shumëpritur i filmit “Avatar” u shfaq premierë dhjetorin e kaluar, plot 13 vite pas publikimit të pjesës së parë. Vetë regjisori i njohur James Cameron e pa filmin të gjeneronte 1 miliard dollarë në fundjavën e parë të publikimit të tij.

A do të ketë vazhdim të filmave të "Avatar"?

Që nga publikimi i “Avatar: The Way of Water” i cili k arritur të numërojë më shumë se 1.5 miliardë dollarë, vetë Cameron tashmë po planifikon publikimin e një vazhdimi tjetër. Regjisori i famshëm ka zbuluar gjatë episodit të fundit të “Who’s Talking to Chris Wallace” se suksesi i filmave mund ta detyrojë atë të punojë në një tjetër film “Avatar” në shtatë vitet e ardhshme.

 

Me vrullin që ka filmi tani që ne do ta kalojmë lehtësisht pushimin tonë edhe në ditët në vijim, më duket se nuk mund të lëviz nga kjo dhe do të më duhet të bëj vazhdime të tjera. Unë e di se çfarë do të bëj gjashtë apo shtatë vitet e ardhshme. Jam i sigurt se së shpejti do të kemi një diskutim me njerëzit më të mirë në Disney rreth planit të lojës që do të vazhdojë për Avatar 3, i cili tashmë është në plane, ne kemi tashmë të kapur dhe fotografuar të gjithë filmin, kështu që ne jemi në post-produksion të zgjatur për të bërë gjithë atë magji. Dhe pastaj Avatar 4 dhe 5 janë shkruar të dy. Ne kemi filluar një ekskluzivitet në këtë pikë. Ne kemi filluar një sagë që tani mund të luhet në shumë filma.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares