Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Bora Zemani rikthehet në ‘Përputhen’? Moderatorja jep përgjigjen, zbulohet e vërtetë

Bora Zemani rikthehet në ‘Përputhen’? Moderatorja jep përgjigjen, zbulohet e vërtetë

Isli Islami ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Goca dhe Gra” ku la të kuptohej se Bora Zemani ka pranuar të rikthehet si moderatore në “Përputhen”. Moderatoret e ngacmuan se çfarë projekti televiziv do ketë pas Dancing With The Stars, pasi është përfolur dhe për moderimin e emisionit “Përputhen”. Mirëpo Isli tha se tashmë Bora e ka dhënë një përgjigje.

“Te Përputhen do shkojë më i shpejti, unë i kam gjunjët copë këto ditë. Dhe me sa di unë Bora Zemani ka dhënë një përgjigje”, tha ai.

“E kuptuam, Bora Zemani do u kthyeka në “Përputhen”, e pasuan vajzat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares