Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Çfarë i ndodhi Beatrix Ramosajt? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore

Çfarë i ndodhi Beatrix Ramosajt? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore

Këngëtarja shumë e komentuar e momentit, Beatrix Ramosaj ka ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Përmes një postimi në Twitter, ajo ka bërë të ditur se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix.

Sa i përket muzikës, projekti i saj i fundit është ai me titull “Më ndikon”, i cili u prit shumë mirë nga publiku, duke marrë klikime pafund në pak kohë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares