Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Digjet një anije tregtare në Durrës

Digjet një anije tregtare në Durrës

Digjet një anije tregtare në Durrës

Përfshihet nga flakët një anije tregtare në Durrës.

Zjarri ka rënë në bordin e një anije tregtare që ndodhet në radën e Portit të Durrësit.

Ende nuk ka të dhëna te detajuara për ngjarjen.

Ndërkohë autoritet detare dhe shërbimi hidrografik, po bëjnë të mundur operacionin e shpëtimit në det.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares