Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Dikur shoqe, por çfarë ka ndodhur mes Megi Pojanit dhe Dea Mishel? Blogerja zbulon si qëndron e vërteta

Dikur shoqe, por çfarë ka ndodhur mes Megi Pojanit dhe Dea Mishel? Blogerja zbulon si qëndron e vërteta

Megi Pojani dhe Dea Mishel u bënë të njohura për publikun kur xhironin ‘Hostel’. Aty ato krijuan një miqësi të bukur që e ruajtën edhe jashtë. Shpesh shikoheshin në prani të njëra tjetrës dhe ishin prezente në festat më të rëndësishme të secilës. Por,së fundmi një ftohje është vënë re midis të dyjave.

E pyetur për këtë temë ka qënë Dea Mishel përballë Manushit. “Vazhdon të shoqërohesh me Megi Pojanin apo është ftohur marrëdhënia juaj”? pyet Manushi. “Gjatë verës jemi shoqëruar goxha po tani që kemi të dyja projektet tona nuk jemi parë aq shumë,jemi parë më shumë këtu në Top”- ia kthen Dea.

Manushi e ka ngacmuar edhe për pajtimin midis Dalinës dhe Megit por Dea e ka përballuar me një buzëqeshje duke mos konfirmuar asgjë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares