Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » FOTO+EMRI/ GRUSHT FYTYRËS, KY ËSHTË PERSONI QË GJAKOSI BERISHËN NË SHESH

FOTO+EMRI/ GRUSHT FYTYRËS, KY ËSHTË PERSONI QË GJAKOSI BERISHËN NË SHESH

Ish-kryeministri Berisha u godit me grusht fytyrës në momentin që po shkonte nga selia e PD-së për në bulevardin Dëshmorët e Kombit ku po zhvillohet protesta e opozitës.Berisha u godit nga një person me veshje të kuqe i quajtur Gert Shehu kur ishte pa mendje dhe ka pësuar hematoma në fytyrë, ndërsa gjaku mbuloi faqet dhe hundën.Personi në foto është ai që goditi Berishën duke u neutralizuar menjëherë nga badigardët, të cilët e kanë rrahur duke i shkaktuar hematoma në kokë dhe fytyrë.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares