Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » I dashuri i këput gjuhën modeles turke: Më puthi si kafshë

I dashuri i këput gjuhën modeles turke: Më puthi si kafshë

I dashuri i këput gjuhën modeles turke: Më puthi si kafshë

Një sensacion ka shkaktuar në Turqi ankesa e modeles Seyda Orsay, e cila u bë e famshme se partneri i saj ka qenë ai që i ka prerë gjuhën teksa po putheshin.

 

Historia e Orsay u bë publike pasi ajo postoi një foto në rrjetet sociale me mbishkrimin

“A jam unë e vetmja që i është prerë gjuha gjatë puthjes?”

Më pas ajo ka postuar një video nga momenti i operacionit për trajtimin e plagës.

Në një video të mëvonshme dhe pas bujës që shkaktoi, bukuroshja nga Turqia ka dhënë më shumë detaje rreth aventurës së saj duke akuzuar si autor ish-partnerin e saj.

Sipas Ersoit, ai që e puthi ishte partneri i saj:

“Para një muaji ishim ndarë, por ai më bindi të ktheheshim bashkë dhe më puthi. Ai më puthi si një kafshë.” 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares