Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Këto janë shenjat e Horoskopit më të “zjarrta” në shtrat

Këto janë shenjat e Horoskopit më të “zjarrta” në shtrat

Cilat janë shenjat më të zjarrta të horoskopit? Pavarësisht se çdo shenjë ka disa nga avantazhet e saj që e bëjnë atë të aftë në shtrat, këto katër shenja njihen si “të zotët” në shtrat.

Virgjëresha

Kjo shenjë, të paktën kur bëhet fjalë për aftësitë në shtrat, është e jashtëzakonshme. E përpiktë dhe e organizuar, Virgjëresha është shumë pasionante dhe zjarr në shtrat.

Luani

Sundimtari i Luanit është Dielli, ndaj është e qartë se shtrati do të jetë i zjarrtë. Luanët nuk janë të turpshëm, provojnë gjithçka. Ata janë gjithmonë në një humor lozonjar dhe u pëlqen të eksperimentojnë në shtrat.

Binjakët

Imagjinata e tyre është shumë e “pisët”. Bëhuni gati për skenarë të ndryshëm në shtrat.

Akrepi

Kjo shenjë njihet për aftësitë e saj seksuale. E gatshme të eksperimentojë dhe të fantazojë. Pra, mos u tronditni nëse një Akrep ju sugjeron të bëni seks në një vend publik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares