Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Me gjashtë akuza për përdhunim/ Futbollisti i Manchester Cityt shpallet i pafajshëm

Me gjashtë akuza për përdhunim/ Futbollisti i Manchester Cityt shpallet i pafajshëm

Futbollisti i Manchester Cityt shpallet i pafajshëm

Futbollisti i Manchester Cityt, Benjamin Mendy, është shpallur i pafajshëm për gjashtë akuza për përdhunim dhe një akuzë për sulm seksual në Gjykatën Chester Crown.

Juristët nuk mund të merrnin vendime për një akuzë për përdhunim dhe një për përdhunim në tentativë, pas një gjyqi gjashtë mujor.

Louis Saha Matturie, 41 vjeç, i bashkëakuzuari i Benjamin Mendy u shpall i pafajshëm për tre akuza për përdhunim.

Juristët gjithashtu nuk arritën të merrnin vendime për tre akuza për përdhunim dhe tre akuza për sulm seksual kundër tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares