Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Modelja Larisa “karikon” Brazilin: Nëse fitojnë Botërorin, pozoj nudo

Modelja Larisa “karikon” Brazilin: Nëse fitojnë Botërorin, pozoj nudo

Modelja paraguaiane, Larisa Rikuelme, ka premtuar se do të pozojë nudo nëse Brazili fiton Kupën e Botës 2022 në Katar.

 

Modelja Rikuelme, e cila u bë e famshme gjatë Botërorit 2010-të në Afrikën e Jugut, pasi mbante futur celularin mes gjoksit në stadium, është kthyer sërish.

 

 

Këtë here ka premtuar se do të pozojë nudo nëse Brazili fiton: “Zgjodha Brazilin, sepse e dua atë dhe është gjithçka për mua”, u shpreh Larisa.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares