Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Moti i keq në Vlorë/ Mjetet e vogla lundruese dhe ato të peshkimit nuk lejohen të dalin në det

Moti i keq në Vlorë/ Mjetet e vogla lundruese dhe ato të peshkimit nuk lejohen të dalin në det

Moti i keq në Vlorë/ Mjetet e vogla lundruese dhe ato të peshkimit nuk lejohen të dalin në det

Vijon moti i keq në qytetin e Vlorës, me reshje shiu te cilat here pas here shoqerohen me stuhi.

Megjithatë deri tani Prefektura sqaron se deri tani nuk ka patur problematika, dëme materiale apo përmbytje.

Lundrimi detar për mjetet e vogla lundruese dhe mjetet e peshkimit vijon të mbetet i pezulluar deri në datën 19 janar. Tragetet e linjës vijojnë punën në normalitet. Kapiteneria apelon pronarët e varkave t’i sigurojnë ato në triportin e Vlorës për të shmangur dëmet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares