Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Skandali/ Safet Gjici filmohet në zyrë duke bërë s*ks oral me një grua të panjohur

Skandali/ Safet Gjici filmohet në zyrë duke bërë s*ks oral me një grua të panjohur

Skandali/ Safet Gjici filmohet në zyrë duke bërë s*ks oral me një grua të panjohur

Kryetari i sapozgjedhur i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici është filmuar duke bërë seks oral në zyrën e tij me një grua të panjohur. Nuk është e qartë se kush e ka bërë filmimin, por pamjet janë të qarta dhe të pakundërshtueshme. Nga një krahasim i pamjeve të zyrës së Gjicit të përdorura në komunikime të mëparshme, dhe pamjeve në video, duken qartë se bëhet fjalë për të njëjtin ambjent.

Kemi komunikuar me një zyrtar të Bashkisë Kukës që nuk e ka mohuar videon duke thënë “se këtë ia kanë bërë ata që nuk e mundën dot me vote”.

Skandali/ Safet Gjici filmohet në zyrë duke bërë s*ks oral me një grua të panjohur

Në një rast të ngjashëm skandali seksual e ka humbur detyrën edhe ish-kryetari i Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, dhe gjasat janë që kryeministri ta shkarkojë Safet Gjicin dhe të shpallë zgjedhje të reja. Në të kundërt Rama do të dilte kundër një precedent që e ka vendosur po vetë.

Pas Rrogozhinës, Kukësi do të ishte bashkia e dytë që ‘bie’ dhe i shton mundësitë opozitës që të sfidojë për herë të dytë kandidatë e qeverisë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares