Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Tërmeti i fortë shkund vendin, ja sa ishte magnituda

Tërmeti i fortë shkund vendin, ja sa ishte magnituda

Një tërmet i fortë ka lëkundur vendin pak minuta më parë.

Bëhet me dije se magnituda ishte 5.2 ballë me thellësi 2 km.

Lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit, duke përfshirë më shumë Tiranën, Durrësin dhe Lezhën.

Epiqendra ishte në zonën mes Dajtit dhe Klosit, ndërsa edhe pas lëkundjes së parë, kanë vijuar lëvizje të tokës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares