Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Vajza lan flokët me Coca-Cola, shikoni rezultatin e mahnitshëm

Vajza lan flokët me Coca-Cola, shikoni rezultatin e mahnitshëm

Për flokë të bukur dhe me shkëlqim jo çdo herë produktet e shtrenjta për flokë e kryejnë punën siç duhet.

Për çudi pija Coca-Cola mund t’i ndihmojë flokët tuaja që të duken bukur. Në një eksperiment me flokë, të publikuar në YouTube.

Ajo fillon aplikimin së pari duke e derdhur pijen në flokët e saj. Ndoshta do të jetë proces i vështirë. Pas larjes flokët duhet të thahen.

Shikojeni të plotë gjithë procesin.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares