Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » VIDEO/ Ivana Knoll ironizon Brazilin: Bëje kërcimin tënd rrugës për në shtëpi

VIDEO/ Ivana Knoll ironizon Brazilin: Bëje kërcimin tënd rrugës për në shtëpi

Ivana Knoll mund të ketë pasur disa probleme para Kroacisë dhe Brazilit, por në fund ajo pa kombëtaren e vendit të saj të merrte një kualifikim epik.

Në fakt, pas ndeshjes, tifozja ka festuar duke ironizuar brazilianët për kërcimet e tyre, duke postuar një video ku shihet duke u lëkundur me mbishkrimin “bëje kërcimin në rrugën për në shtëpi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares