Menu
Join our feeds to automatically receive the latest headlines, news, and information formatted for your club's website or news reader.
Lajme Shqip » Zbulohet arsyeja pse nëna e tij mungoi në dasmë, Luizi deklarohet: Kam shkuar menjëherë në Shkodër sepse kam pasur nënën sëmurë.

Zbulohet arsyeja pse nëna e tij mungoi në dasmë, Luizi deklarohet: Kam shkuar menjëherë në Shkodër sepse kam pasur nënën sëmurë.

Këngëtari Luiz Ejlli ka qenë kryefjala e mediave gjatë këtyre ditëve.

Ai u shpall fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania dhe që pas përfundimit të kësaj aventure, ai ka qenë vazhdimisht në fokusin e fansave.

Së fundmi, këngëtari shkodran në një intervistë të shkurtër të dhënë në pas-ndejën e BBVA të dielën, zbuloi se çfarë kishte bërë pas dasmës.

Zbulohet arsyeja pse nëna e tij mungoi në dasmë, Luizi deklarohet: Kam shkuar menjëherë në Shkodër sepse kam pasur nënën sëmurë.

“Kam ikur tinza në Shkodër, shkova sepse kam pasur nënë paqejf”, deklaroi këngëtari shkodran, duke treguar kështu se nëna e tij ka qenë e sëmurë gjatë këtyre ditëve.

Mesa duket kjo ka qenë edhe arsyeja se pse ajo nuk ishte prezente atë natë në dasmën e cila u mbajt në natën finale, ku Luizi dhe Kiara u kurorëzuan në Bashkinë e Tiranës nga kryetari Erion Veliaj, në një ceremoni të transmetuar direkt në televizion.

Luizi është fitues i garës së madhe e cila kishte shpërblimin prej 100 mijë eurosh, gjersa me nga 10 mijë u shpërblyen edhe tre finalistët e tjerë: Kristi Aliaj (Dragot), Deamishel Hoxha dhe Efi Dhedhes.

 

Credit : https://telegrafi.com/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares